DJ Shadow – vystoupení na poslední chvíli z důvodu zrušení letu odloženo

Máme pro vás smutnou zprávu, DJ Shadow bohužel nedorazí z důvodu zpoždění letu z Lisabonu (porucha letadla), který má již teď 7 hodin zpoždění a pravděpodobně bude zrušen.

Velmi nás mrzí vzniklá situace, udělali jsme maximum pro to, abychom zajistili náhradní let pro DJ Shadow, bohužel však nebyl žádný jiný let k dispozici. Informaci o zpoždění náš štáb dostal v osm hodin večer, od té doby jsme se intenzivně snažili situaci řešit.

Afterparty v MeetFactory tímto nebude zpoplatněna, hrát budou 22:30-23:40 Garden City Movement, 0:00-2:30 DJ Friky, 2:30-5:00 DJ Robot.

S managementem DJ Shadow jednáme o náhradním termínu vystoupení v rámci podzimního turné. Vstupenky od pondělí 23.6. bude možné vrátit v předprodejní síti Ticketstream.

Pro majitele „odměnové vstupenky“ ze sbírky HitHit bude možné vracet vstupenky individuálně – což upřesníme v zaslaném e-mail v pondělí 23.6.

Pokud byla Vaše odměna pro Kinského zahradu symbolická, samozřejmě nemusíte využít ani jednu z výše zmíněných možností.

Oficiální afterparty s DJ Shadow byla sice z důvodu poruchy letadla zrušena, ale bude se hrát ve všech sedmi pražských klubech a to ZDARMA! Včetně MeetFactory, kde vystoupí Garden City Movement, DJ Friky a DJ Robot. Z rozmanitého programu si můžete vybrat zde: www.unitedislands.cz/program.