3logit - foto

3logit

Dle dostupných informací o hudebním trhu je 3logit založen na světově unikátním konceptu. Používá sice analogové hudební nástroje (kytara, basa, bicí, mikrofon), ale nezpracovává jejich zvuk v analogových zesilovačích, multiefektech, ani reproboxech. Vše je v reálném čase digitalizováno, unikátně zbarvováno a smícháno s digitálními nástroji tak, že výsledkem je živě hraná taneční hudba.
Vystoupení je pro diváka zážitkem jak hudebním, tak vizuálním – 3logit si totiž zakládá na opravdu energickém projevu a na osobité svítivé image – UV kostýmy a LED svítící doplňky.
Kapela 3logit začala působit v lednu 2014, kdy zveřejnila první song – The Boomerang. V tuto chvíli jsou vydané a zveřejněné celkem tři songy, jeden videoklip (The Boomerang) a aftermovie z prvního vystoupení v klubu Cross 10/4/2014, kde můžete nasát energizující 3logití koncertní atmosféru. Začátkem června 3logit zveřejní další klip k songu All Senses Awake, který se natáčel právě na téhle akci a už teď se proslýchá, že to bude pořádně žhavé!