F+F27-2-09.10

DJ LPD (CZ)

Jeho vize je prostá – bavit lidi a to především na tanečním parketu. Je velmi přizpůsobivý s empatií k vytváření skvělé atmosféry a profi přístupem jako takovým. Široký stylový záběr Liborovi umožňuje produkovat velmi barevné sety a vyhnout se tak monotónnosti. Bez problému tak vedle sebe v jeho setech stojí funky breaks, disco classic, electro house, hip hop, moombahton, glitch hop, RnB, latino nebo dancehall – vždy v tom nejzábavnějším provedení. Obrovské hity i groovy skladby o kterých nemáte nejmenší tušení – Pouliční Urban muzika ve všech odstínech a souvislostech – taneční hudba napříč styly i časovými dekádami – to je L.P.D.

Začátek DJ kariéry 1997. Z počátku pouze hip hop, ale jelikož klubové hraní vyžaduje širší záběr, brzy se dostává i k jiným žánrům, nejvíce breakbeat u kterého vydrží poměrně dlouho.V té době (98-2000´) to jsou hlavně parties v domácím Divadle pod lampou, Pražská Akropolis nebo například účast na festivalu LPC Open air field 2000.

Současnost : LPD-ho zastihnete po klubech celé země. Mimo region své party sety aplikuje nejčastěji v Praze (Radost FX, Lávka).
Je zároveň zakladatelem DJcrew FUNKY DOGGS SQUAD, partou zabývající se clubingem, se kterou má na svědomí série party nocí v Plzeňských klubech.

Několik let je také Residentem fame mejdanů FLY & FLASHY a SHAKE IT SPECIAL (PH+), kde se vystřídala celá plejáda špičkových hostů, DJs, MCs tuzemska i zahraničí.