EU5B0931

United Islands of Prague pokračují druhým open-air dnem – přijedou Bajofondo i DJ Shadow

Sobotní program nabízí jakohlavní hvězdu argentinské electro-tango v podání Bajofondo, kteří dnes svým koncertem od 21 hodin v Kinského zahradě uzavřou program venkovních scén. Předtím tam ale ještě zahrají When We Are Wild, Ohm Square, Heymoonshaker či Adrian T. Bell. Vstupenky do Kinského zahrady lze stále zakoupit v předprodeji na www.unitedislands.cz/vstupenky nebo i na místě. Všechny ostatní scény – Střelecký ostrov (Lanugo, The Hearing, Elad Gellert ad.), Kampa (Vložte kočku, Mydy Rabycad, Prodavač ad.), Petřín (Houpací koně, Katarzia, The Finally ad.), Žofín (slam-poetry a stand-up comedy) a Újezd (Open Mike)  jsou zdarma. Ostatně vybrat si lze z přehledného programu zde: www.unitedislands.cz/program.

V 11 hodin se otevírají brány Kinkého zahrady a podávat se bude letní ostrovní brunch, protože dnes je první letní den. O hudební doprovod se postará Radio1. Občerstvit se budete moct i na Újezdě a Kampě. Těšit se můžete už od 11hod. na spoustu doprovodného programu pro dospělé i děti na všech místech festivalu (http://2014.unitedislands.cz/doprovodny-program-na-united-islands/). Za pozornost stojí i Open Mike na Újezdě, kde se během dne představí na pět desítek interpretů.

Finální tečkou za letošním ročníkem bude afterparty s hvězdným kalifornským DJ Shadow, která se uskuteční v MeetFactory. Vstupenky rovněž na www.unitedislands.cz/vstupenky a na místě.

Včerejší den United Islands skončil úspěšně. Kinského zahrada se během koncertu Elly Eyre zaplnila, přičemž návštěvníci vytvořili skvělou atmosféru, ostatně i sama Ella Eyre si koncert užívala, hecovala publikum a předvedla v plné parádě svůj hlasový fond. Open air zahájili Republic of Two a postupně se rozezvučili všechny scény letošních United Islands. V sedmi pražských klubech se pak pokračovalo až do brzkých ranních hodin.