HH_brunch

V sobotu v 11 hodin zveme na velký letní a ostrovní brunch

 Třetí festivalový den bude pokračovat v sobotu už v 11 dopoledne letním ostrovním brunchem. Ten se uskuteční v Kinského zahradě, na Kampě a na křižovatce Újezd.

Brunch, to jest svačina mezi snídaní a obědem, nebo taky přímo snídaně pro ty, co přijdou v pátek, tedy v sobotu ráno pozdě z klubů domů. Je velmi oblíbená například ve Velké Británii. A protože po prvním open air dni předpokládáme, že si rádi v poklidu odpočinete před závěrečným programem, připravili jsme se na pouliční, ostrovní, parkovní happening.

Servírovat se budou vajíčka, polévky, párečky, koblihy, palačinky a mnoho dalšího. Vše navíc za příznivé ceny.

V Kinského zahradě obstará při brunchi hudební doprovod Radio1, které bude ze své stage vysílat pořad Staré poledne a postará se tak o příjemnou atmosféru. Na Kampě bude hrát podkres DJ LPD se svým repertoárem čítajícím funk, disco, electro house, hip hop, R´n´B, latino a podobné styly. Újezd pak již od 11 hodin ovládne disciplína Open Mike, při které budou u mikrofonu exhibovat jak profesionálové, tak zástupci z řad publika.

Přijďte první letní den přivítat léto na „ostrovy“ a najezte se v krásném prostředí centra Prahy. Třeba nás bude i tolik, že vytvoříme český rekord v united brunchi. :)